Make your own free website on Tripod.com

MIRESEVINI

DASHURIA

Home
PAMJE ROMANTIKE
MUZIK
expert
NOKIA
Auto Vetura
VIRUS PROGRAM
POEZI
TARKAN
FOTOGRAFIT EMIA
EKSPERTI HACK
MEDITIME
AUTOR FAQES
QESHARAKE
FEJA ISLAME
MJEKSI


dashuri  moj  dashuri...!!!!

 

bilbili ne deg sa embel

                                kendon ja puthsha buzet

                                asaj qe elexon..

 

luki

 

DUA TE JEM ENGJELLI YT

kurrenuk di qe me shtiri te shkruaj ne ket nat te gjat,nuk jom poet por

beso se keto fjal nuk dalin nga koka ime por me beso se keto fjal

dalin nga zemra ime dalin nga thellesija ezemres aty ku je evend,

sur edhe ti ,po te shenoj se me mungon ashtu si imungojn valet de

,tit si qiellit yjet si syrit loti, me beso se te dua shume dhe se ti dhe

vetem ti sundon ne zemren time ti je ajo perte cilen kom pritun kaq

gjate pa ty jam gjism ,dote jap gjithe qka dhe dote heq dore nga gjith

qka ,per ty nga vetja ime dhe nga gjitje qka zotroj,dote jetoj vetem

per ti dote pres pamarr parasysh ,gjithe mon dote tregohem iduruar

ndaj teje ,kurre nuke dote detiroj pere ndonje gjeeasdhe me fjal,dua

te te udhezoj ty te te ruaj nga gjdo ekeqe ,duate ndaj me ty mendimet

,emija trupin dhe gjithe qka qe kom ,jam igatshem te degjoj qkeper

te thene nuk dua te ndermarr asgje pa bekimin tend,dua qe te qendroj

gjithe mon me ty dhe nuk dua qe humbas