Make your own free website on Tripod.com

MIRESEVINI

PAMJE NGA ULQINI

Home
PAMJE ROMANTIKE
MUZIK
expert
NOKIA
Auto Vetura
VIRUS PROGRAM
POEZI
TARKAN
FOTOGRAFIT EMIA
EKSPERTI HACK
MEDITIME
AUTOR FAQES
QESHARAKE
FEJA ISLAME
MJEKSI

FOTO NGA ULQINI...
 

Pllazha ada
Boriqet
Nata e vitit tė ri nė Ulqin 2004
Kalaja dhe deti
Kalaja e Ulqinit
Pllazha e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit
Kalaja e Ulqinit nga larg
Qyteti i Ulqinit
Pllazha e madhe
Pllazha e vogel e Ulqinit
Pllazha e vogel e Ulqinit
Pėrpjetsja e pazarit tė Ulqinit
Pllazha e vogel prej se larkut
Kalaja e Ulqinit nga njėra an
Kalaja nalt dhe deti i Ulqinit
Pllazha e madhe e Ulqinit nė sezonin turustik
Ada e Ulqinit
Pllazha e vogėl
Ada e Ulqinit
Boriqet e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit nga se nalti
Pllazha e madhe e Ulqinit
Liqeni i shkodres pamja nga baboshti
Kraja
Qenda nė krajė
Ullishtat nė krajė
Kraja
Katėrkolla
Tregu i katundtit tė katėrkollės
Katėrkolla
Njė pjes e anės malit
Rruga kryesore nė katėrkoll
Shtėpia e shendetit nė katėrkoll
Fushat dhe malet e anės malit
Rruga qė tė ēon nė an tė malit dhe nė Ulqin
Pemet dhe njė siperfaqe e anės malit
Disa shitore pranė rrugės kryesore nė katėrkoll
Pėr nė ja kapt naj peshk grepin teshpa e zhyt mrenda!
Po kur tė rritet ky ēka tesh ēan!
Sa i pashem po veē 1 krėhen paska harru me e marr!
A i shkreti mi po ka dan mu myt mare nafak!
Kta 2 jan mas tė xaft nata kun me ta se tė ban si vedin!
Ujku deshti me e hangėr ljeprin,e ēka shifet!
Ishallan nuk e ēan grykėn e pushkės nalt se .... merrne me mend tash!
Ky ska kasavet a pa i met pa benzin aja!
Kena mrrit e ska fjal!
E ju baft mirė se ja paskeni ni lezetin birrs!
Disa fotografija nga qyteti i "Ulqinit"
Disa fotografija nga "Kraja"
Disa fotografija nga "Ana e Malit"
Fotografija qesharake
Kraja
Shtėpiat nė krajė
Kraja
Kraja
Peshkatart nė liqenin e shkodrės
Pllazha ada nė Ulqin
Hoteli galeb
Hoteli galeb
Kalaja e Ulqinit nga restorani
Pllazha e vogėl nė serzonin turistik
Korzoja e Ulqinit
Pamja e shtėpijave nė Ulqin nga rėna
Molja nė pllazhėn e vogėl
Kulmet e shtėpijave nė Ulqin nga pinjeshi
Ana e djathtė e pllazhės vogėl nė verė
Pllazha e vogėl
Kalaja e Ulqinit dhe valėt e detit
Njė pjes e Ulqinit dhe tė malit mozhur
rruga e qytetit tė Ulqinit
Valėt e detit dhe njė pjes e kalas
Qenda e Ulqinit
Shkėmbi dhe kalaja e Ulqinit
Mali rumija
Mali rumija dhe rruga nė krajė
Kujdes.Mos ta sjellin armėn ka ju se ju nez flak!
Edhe kta kan msu prej nesh tuj na pa tuj e luj
              kėtė lojė!
Sė shpejti dhe Fotografija tė reja nga Knaqsia.Net

Pllazha ada
Boriqet
Nata e vitit tė ri nė Ulqin 2004
Kalaja dhe deti
Kalaja e Ulqinit
Pllazha e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit
Kalaja e Ulqinit nga larg
Qyteti i Ulqinit
Pllazha e madhe
Pllazha e vogel e Ulqinit
Pllazha e vogel e Ulqinit
Pėrpjetsja e pazarit tė Ulqinit
Pllazha e vogel prej se larkut
Kalaja e Ulqinit nga njėra an
Kalaja nalt dhe deti i Ulqinit
Pllazha e madhe e Ulqinit nė sezonin turustik
Ada e Ulqinit
Pllazha e vogėl
Ada e Ulqinit
Boriqet e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit
Njė pamje e Ulqinit nga se nalti
Pllazha e madhe e Ulqinit
Liqeni i shkodres pamja nga baboshti
Kraja
Qenda nė krajė
Ullishtat nė krajė
Kraja
Katėrkolla
Tregu i katundtit tė katėrkollės
Katėrkolla
Njė pjes e anės malit
Rruga kryesore nė katėrkoll
Shtėpia e shendetit nė katėrkoll
Fushat dhe malet e anės malit
Rruga qė tė ēon nė an tė malit dhe nė Ulqin
Pemet dhe njė siperfaqe e anės malit
Disa shitore pranė rrugės kryesore nė katėrkoll
Pėr nė ja kapt naj peshk grepin teshpa e zhyt mrenda!
Po kur tė rritet ky ēka tesh ēan!
Sa i pashem po veē 1 krėhen paska harru me e marr!
A i shkreti mi po ka dan mu myt mare nafak!
Kta 2 jan mas tė xaft nata kun me ta se tė ban si vedin!
Ujku deshti me e hangėr ljeprin,e ēka shifet!
Ishallan nuk e ēan grykėn e pushkės nalt se .... merrne me mend tash!
Ky ska kasavet a pa i met pa benzin aja!
Kena mrrit e ska fjal!
E ju baft mirė se ja paskeni ni lezetin birrs!
Disa fotografija nga qyteti i "Ulqinit"
Disa fotografija nga "Kraja"
Disa fotografija nga "Ana e Malit"
Fotografija qesharake
Kraja
Shtėpiat nė krajė
Kraja
Kraja
Peshkatart nė liqenin e shkodrės
Pllazha ada nė Ulqin
Hoteli galeb
Hoteli galeb
Kalaja e Ulqinit nga restorani
Pllazha e vogėl nė serzonin turistik
Korzoja e Ulqinit
Pamja e shtėpijave nė Ulqin nga rėna
Molja nė pllazhėn e vogėl
Kulmet e shtėpijave nė Ulqin nga pinjeshi
Ana e djathtė e pllazhės vogėl nė verė
Pllazha e vogėl
Kalaja e Ulqinit dhe valėt e detit
Njė pjes e Ulqinit dhe tė malit mozhur
rruga e qytetit tė Ulqinit
Valėt e detit dhe njė pjes e kalas
Qenda e Ulqinit
Shkėmbi dhe kalaja e Ulqinit
Mali rumija
Mali rumija dhe rruga nė krajė
Kujdes.Mos ta sjellin armėn ka ju se ju nez flak!
Edhe kta kan msu prej nesh tuj na pa tuj e luj
              kėtė lojė!
Sė shpejti dhe Fotografija tė reja nga Knaqsia.Net

Enter content here

Enter content here

Enter supporting content here